Nowy Świat

Tel : 17 863 04 06

Witaj na stronie Rzeszowskiego Sony Centre  Mamy nadzieję, że przeglądanie naszej strony sprawi Ci przyjemność i że znajdziesz mnóstwo ciekawych informacji.

Bądź na bieżąco z aktualnościami, nowościami oraz ofertami specjalnymi.

Nasze aktualności:

Wymień stary na nowy

Tylko od 24 do 26 października

wybrane telewizory z eko-rabatem

nawet do 3000 zł!

Telewizory 4K Ultra HD: Zupełnie nowe doświadczenie

   

Nowy poziom w jakości obrazu

Telewizory 4K wyświetlają wyrafinowane detale

Zatrać się w szczegółach

Jakość obrazu, którą musisz zobaczyć, żeby uwierzyć, że istnieje. Ekran o rozdzielczości 3840 x 2160 – czyli 8 milionów pikseli – z technologią 4K, oferującą czterokrotnie więcej szczegółów w porównaniu z jakością Full HD. Włącz film, który widziałeś już wiele razy i zobacz w nim to, czego do tej pory zauważałeś, od pojedynczych liści na odległym drzewie po łzę w oku głównej bohaterki.

Więcej o telewizorach 4K Ultra HD

4K X-Reality PRO ulepsza i wyostrza każdy szczegół

Przesuwamy granice jakości obrazu

Spójrz na swój ekran, zobaczysz na nim rzeczywistość, której do tej pory nie dostrzegałeś. Od filmów wideo z sieci po te na płytach Blu-ray, wszystko, co oglądasz jest ulepszane i wyostrzane do rozdzielczości zbliżonej do 4K przez chip 4K X-Reality PRO, gwarantując wyrazistość i szczegółowość, przekraczającą jakość Full HD.

 
 

Szczegóły, o których istnieniu nie wiedziałeś

Wciągające obrazy w telewizji 4K

KD-84X9005

Odkryj szczegółowość czterokrotnie większą w porównaniu z jakością Full HD dzięki rozdzielczości 4K Ultra HD. Od filmów wideo z sieci po filmy 3D, ulepsz wszystko do obrazu zbliżonego do 4K za pomocą technologii 4K X-Reality PRO na dużym, 84-calowym ekranie. Wszystko wydaje się bardziej realne, a dźwięk dobiega do Twoich uszu ze wszystkich kierunków w wirtualnym, przestrzennym, 5.1-kanałowym brzmieniu.